X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
8 بهمن 1391 @ 09:24

برنامه ۱۱۸ با استفاده از کلاس و توابع به زبان Cpp

توضیحات: کد درخواست برنامه 1897 میباشد. 

این برنامه با استفاده از کلاس و توابع نوشته شده و نام و شماره تلفن مشترکین را در یک آرایه ذخیره میکند. در این برنامه با استفاده از منو امکان اضافه کردن ، جستجو ، حذف و یا چاپ اطلاعات تمام مشترکین وجود دارد. برخی از توابع استفاده شده در این برنامه در داخل کلاس و بصورت عمومی تعریف شده اند. در این برنامه از مفهوم شیء گرایی استفاده گردیده است. 

program 118 

add 

delete 

search 

list 

exit 

این برنامه به زبان Cpp و با کامپایلر توربوسی نوشته شده است. 

سورس و فایل اجرایی این برنامه به همراه توضیحات فارسی ارائه میگردد.

هزینه ارسال سورس و فایل اجرایی و توضیحات فارسی ده هزار تومان میباشد.

3 بهمن 1391 @ 19:08

اجرای کامپایلر توربوسی در ویندوز سون

یکی از مشکلاتی که کاربران در برنامه نویسی دارند ، ویندوز های جدید که 64 بیتی هستند (ویستا یا سون) قابلیت اجرای برنامه ی Turbo C که یکی از کامپایلر های معروف و در واقع راحت هست را ندارند. برای این کار ما امروز نرم افزاری رو به شما معرفی میکنیم که میتواند به خوبی محیط Dos را در سیستم های 64 بیتی اجرا نماید

طریقه ی استفاده از برنامه:

پس از دانلود برنامه DOSBOX  از لینکی که در پایین صفحه گذاشتیم بر روی فایل کلیک راست کرده و گزینه ی Extract File را بزنید و پس از انتخاب محل مناسب نرم افزار برای شما آماده میشود. 

نرم افزار  DOSBOX  را نصب کنید.  

برنامه  turbo c  رو در درایو  C نصب کنید.

حال شما محیط Turbo C را در ویندوز 64 بیتی خود دارید !

با استفاده از دکمه F10 شما میتونید به قسمت منو ها دسترسی داشته باشد و با استفاده از جهت ها و دکمه Enter گزینه ی مورد نظر خودتون رو از منوی بالای صفحه پیدا کنید.

وارد منوی Start شده و گزینه ی All Programs رو انتخاب کنید سپس در لیست موجود فولدر DOSBOX-0.73 را پیدا کرده و وارد شوید در آن فولدر وارد فولدر Configuration شده و Edit Configuration را اجرا کنید. هر خط که به این فایل متنی اضافه کنید از این به بعد در هنگام اجرا به طور خودکار اجرا میشود.به پایان خط بیایید و متن زیر را بنویسید.

\:mount c c

\:c

cd  tc

cd bin

tc

حال هر بار با اجرای برنامه DOSBOX  وارد محیط Turbo C میشوید.   

دانلود رایگان نرم افزار DOSBOX :

دانلود رایگان کامپایلر توربوسی :